що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
У наш час лікувальна косметологія дуже швидко і стрімко розвивається, проблемна шкіра зустрічається у багатьох людей і це чудово коли є такі центри. Ти приходиш і повністю довіряєш свою зовнішність професіоналам, ти не боїшся поділитися своєю проблемою і впевнений в кінцевому результаті, також хотілося б відзначити привітний і доброзичливий обслуговуючий персонал, кваліфікацію лікарів-косметологів, додаткові рекомендації по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах; всім велике спасибі!
- Інна Гринюк
Дуже хороші професіонали, звертаюся вже не в перше. До кожного клієнта свій підхід, Випередили причину проблеми на обличчі, звичайно ж, лікування відповідне.
- Анна Скидан
Дуже сподобалося ставлення косметолога. Дійсно тут працюють професіонали своєї справи. Дівчина підібрала мені догляд, зробила акуратно процедури. Я в захваті, прийду сюди ще не раз. Спасибі!!!
- Наталі Горобинська
Потрапила сюди (з проблемами шкіри) за рекомендацією знайомої і була дуже приємно здивована, коли туди зайшла. Все чисто, акуратно, персонал дуже ввічливий і привітний. На ресепшені дівчата попросили почекати, поки мене зустріне косметолог, я сиділа хвилин 10 і до мене підійшла чарівна, привітна, молода дівчина. Вона відразу запросила мене в косметологічний кабінет, кабінет дуже чистий і зручний, обладнання на вищому рівні. Провели хороші дієві процедури, результат захоплює !!! Крім допомоги в центрі дали рекомендації як доглядати за шкірою самостійно. Спасибі вам!
- Татьяна Рильська
Наші Акції

Слідкуйте за самими смачними ціновими пропозиціями!

Діагностика обличчя + процедура

Для нових клієнтів та іменинників.
Безкоштовно

Мікрогольчата мезотерапія обличчя + діагностика в подарунок

-50%
1972 грн

Знижка 50% на Кріопластику

Для нових клієнтів від 27 років даруємо знижку 50% на першу процедуру:
599 грн

Мікрогольчата мезотерапія шкіри голови

1500 грн
питання - відповідь

6 найпопулярніших питань в косметології

Чому профілактика краще лікування?
Профілактика завжди більш безпечна і ефективна ніж лікування. Давно доведено, що легше попередити хворобу, ніж з нею боротися. Це стосується і догляду за обличчям. Якщо організувати його правильно і регулярно відвідувати косметологів, то вам не знадобляться складні і дорогі процедури щоб повернути молодість і гарний вигляд. Завдяки профілактичним відвідинам косметолога ви зберігаєте здоров'я і молодість шкіри, а при появі проблем, фахівець виявляє їх на самих ранніх етапах, коли їх можна усунути легко і без наслідків.
Коли слід йти на консультацію косметолога в терміновому порядку?
Записатися на консультацію по косметології рекомендується всім для профілактики. Бажано відвідувати фахівця хоча б щорічно до 25 років і мінімум двічі на рік після. Чим більше регулярної буде без попереднього повідомлення консультація, тим рідше вона буде потрібна. Врозріз з поширеною думкою, жоден грамотний лікар косметолог не стане призначати консультацію частіше, ніж вона об'єктивно потрібно пацієнтові.
Обставини, при яких не варто зволікати з відвідуванням косметолога?
- Консультація з косметологом після травми. Вона потрібна, щоб змалювати для себе способи усунення придбаних видимих дефектів.
- Консультація косметолога при високих емоційних перевантаженнях. По-перше, результати стресу, що відбилися на шкірі, - самі довговічні і серйозні. По-друге, сам ефект втоми тільки підвищує емоційну напругу. Косметолог допоможе від нього позбутися, набратися сил для подолання складної ситуації і відволіктися від неприємних обставин.
- Консультація косметолога при підозрі шкірних захворювань.
- Консультація в зв'язку з підозрою алопеції (оборотне випадіння волосся).
- Консультація в рамках комплексного лікування гіпергідрозу.
Як проходить консультація у косметолога?
За часом консультація може зайняти від 10 хвилин до 25 хвилин в залежності від предмета обговорення (скарг і бажаного результату лікування, якщо воно потрібне). Незалежно від тривалості перша консультація косметолога включатиме 5 етапів:
- Бесіда. Косметолог повинен з'ясувати в деталях, що хвилює пацієнта, і за яких обставин виникли проблеми.
- Вивчення ситуації. Грамотний косметолог обов'язково уточнить питання по спадкових захворювань, фізіологічних особливостей і іншим індивідуальним нюансам.
- Аналіз можливих протипоказань.
- Огляд. На цьому етапі косметолог визначає стан, тип, особливості шкіри, ступінь її ураження, вираженість симптомів можливих патологій.
- Призначення і попередній план дій.
Що провокує старіння шкіри?
Факторів, які можуть стати причиною старіння шкіри багато. Це можуть бути і не правильний спосіб життя і харчування, шкідливі звички, перенесені захворювання, безконтрольний прийом лікарських засобів, занадто часте перебування на сонці або активне відвідування соляріїв. Також однією з ключових причин передчасного старіння шкіри є недостатня кількість вологи.
Здоровий спосіб життя, правильно організований догляд за шкірою і регулярні профілактичні візити до косметолога допоможуть уникнути передчасного старіння шкіри і збережуть її молодий і красивий вид.
Як зберегти молодість шкіри?
Попередити старіння шкіри і появу зморшок можна поєднуючи домашній і професійний догляд. При цьому починати потрібно вже з юного віку. За порадою косметолога можна використовувати легкі креми, які він підбере відповідно до особливостей і типу вашої шкіри. Також потрібно для себе зробити правилом кожен день вранці і ввечері очищати обличчя і ніколи не лягати спати не знявши косметику.

Зв’язок з нами: